AYLIK BURÇ YORUMLARI KOÇ

by admin

KOÇ BURCU YORUMU
21 Mart – 19 Nisan 
Bu ay sosyal açıdan hareketli olacaksınız, Çeşitli etkinliklere, seminerlere veya toplantılara katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

KOÇ BURCU YORUMU
21 Mart – 19 Nisan 
Bu ay sosyal açıdan hareketli olacaksınız, Çeşitli etkinliklere, seminerlere veya toplantılara katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışında gelişecek bazı sürpriz durumlar işlerinizde aksamaya neden olabilir. Önünüze çıkacak iş fırsatlarını değerlendirirken yeteneklerinizi göz ardı etmeyin. Arkadaş çevrenizle ya da bazı gruplarla ilişkileriniz artabilir. Sürpriz ilişkiler yaşayabilir, önemli kişilerle görüşebilirsiniz. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sindirim siteminiz hassaslaşabilir. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.
Bu dönem bireysel özgürlüğünüze fazlaca değer verebilir ve ön planda tutabilirsiniz. Eşinizden beklediğiniz tek şey, sizinle önce arkadaş olmayı başarmasıdır. İlişkisi olmayan Koçlar, evlenmiş ayrılmış ve çocuğu bulunan biriyle arkadaşlık kurabilir ve onu çekici bulabilirler. Farklı türden ilişkilere açık olacağınız bu süreçte, farklı ve sıra dışı ilişkilere meyilli olduğunuz için bu türden birliktelikler yaşanması olası.